Daha fazla içerik ↓

Duyurular

Covid-19 Hakkında Bilgilendirme

Dünyamızı saran Covid-19 tehlikesi maalesef UWC dünyasınıda etkilemiştir.Kapanan sınırlar ve ülkeler arası seyahat trafiğine getirilen engeller neticesinde, öğrencilerimiz seçildikleri okullara ulaşımda zorluklar yaşasalar da 18 UWC okulumuz da halen açık olup eğitim yüzyüze ve online olarak devam etmektedir.

2021-2023 eğtim öğretim dönemi için  UWC Uluslararası Ofisi tarafından Türk Milli Komitesine burs ve kontenjanların duyurusu ulaştırılmış ve sitemizin Okul Ücretleri ve Kontenjanlar sekmesine eklenmiştir.

Başvuru formumuz çok yakında sitemize yüklenecektir.

Seçimlerin tarihi ve şekli ile ilgili bilgilere UWC Sınavı ve Gerekli Belgeler sekmesinden ulaşabilirsiniz.Pandemi sürecinin ülkemize getireceği ksıtlama ve engellemeler neticesi ile gerekli düzenlemeleri toplum sağlığına en uygun biçimde yapmaya çalışacağız.

Lütfen sitemizin duyurular sayfasını ve  uwcturkiye instagram hesabımızı  takip etmeye devam edin.

 

 

Page 1

 • Oryantasyon 2017 için açıklama

  Published 02/06/17
  Please enter some content for your news story here.
  Read More
 • UWC Dilijan'dan süper proje

  Published 02/06/17

  Ermenistan’daki UWC Dilijan’da okuyan öğrencimiz  Ahmet Kerem Sarıkaya ‘CaucasusConnect’ adlı projenin liderliğini üstlendi.Projenin amacı Kafkasya bölgesindeki gençliğin karşılıklı anlayışını ve iş birliğini geliştirmek ve  birlikte çalıştıkları bazı kuruluşların desteği ile Gürcistan’da çeşitli azınlık gruplarından 14-16 yaşlarında 15 öğrenciyi bir araya getirip yaratıcı sanatlar yoluyla ortak bir hedef üzerine çalışmak. 

  Proje maddi desteklerinizi bekliyor

  Read More