Daha fazla içerik ↓

Başvuru Formu

Covid-19 Hakkında Bilgilendirme

Dünyamızı saran Covid-19 tehlikesi maalesef UWC dünyasınıda etkilemiştir.Kapanan sınırlar ve ülkeler arası seyahat trafiğine getirilen engeller neticesinde, öğrencilerimiz seçildikleri okullara ulaşımda zorluklar yaşasalar da 18 UWC okulumuz da halen açık olup eğitim yüzyüze ve online olarak devam etmektedir.

2021-2023 eğitim öğretim dönemi için normal dönemde Ekim ayında UWC Uluslararası Ofisi tarafından Türk Milli Komitesine ulaştırılan burs ve kontenjanların duyurusu şimdilik Aralık 2020 ayına ertelenmiştir.

Türk Milli Komitesi olarak burs ve kontenjanlar tarafımıza bildirildiği andan itibaren web sitemiz üzerinden gerekli açıklamayı yapacağız.Bunun için kesin bir tarih verememekle beraber Aralık ayının başından itibaren gerekli duyuruları yapmayı ümit ediyoruz.

Seçimlerin tarihi ve şekli de maalesef henüz netleşmemiştir.Pandemi sürecinin ülkemize getireceği ksıtlama ve engellemeler neticesi ile gerekli düzenlemeleri toplum sağlığına en uygun biçimde yapmaya çalışacağız.

Lütfen sitemizin duyurular sayfasını ve  uwcturkiye instagram hesabımızı  takip etmeye devam edin.

 

 

 

2020 Başvuru dönemimiz sona ermiştir.

2020 Dönemi için kazanan adayların kontenjan yerleştirilmeleri tamamlanmıştır.Halen açıkta hiçbir kontenjanımız kalmamıştır.

Sınavımıza ve mülakatımıza katılan bütün öğrencilerimize bilgilendirme yapılmıştır.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

Başvuru Süresi 1 Kasım 2019-1 Ocak 2020 arasında olmuştur. Bu süreden sonra form otomatik olarak sitemizden kaldırılmıştır.

 

 

Bu bilgilendirmer için lütfen e-posta adresinizin spam dosyasını da kontrol etmeyi unutmayınız.